T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

11. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi

KIRŞEHİR, 7- 10 ARALIK 2017 TARİHLERİ ARASINDA  İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİNDE...

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi Kültür ve Turizm Bakanlığımızın himayesinde İZFAŞ-İzmir Fuarcılık ortaklığıyla 11. kez 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de başladı.

İlimizin sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginlikleri, yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan tüm tüketicilere sunmak üzere İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak İzmir Travel Turkey fuarında yerimizi aldık. İzmir Travel Turkey fuarı 2017 yılı içinde katıldığımız 6.fuar oldu. Önceki yıllarda yalnızca Emitt fuarına katılım sağlanırken 2017 yılı içinde 
6 fuara ( emitt, ankara travel expo, ankara coğrafi işaretler zirvesi, antalya sağlık, van turizm ve seyahat fuarı, izmir tavel turkey ) katılarak ilimizi sahip olduğu tarihi ve kültürel değerlerle her bölgede tanıtmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceki yıllarda yalnızca bir fuara katılım sağlanırken 2017 de kısıtlı imkanlarla da olsa 6 fuara birden katılım sağlayarak ayrıca bir rekora da imza atmış olduk.